Miejsce

Gimnazjum nr 56 im. J. Wybickiego położone u zbiegu ulic Bukowskiej i Bułgarskiej na osiedlu Grunwald Północ to nowoczesna szkoła w społeczeństwie informacyjnym. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna podejmuje działania przygotowujące gimnazjalistę do życia i pracy w XXI wieku.

Szkoła zapewnia wysoką jakość kształcenia w tym: kształtowanie konstruktywnego myślenia, rozwój kluczowych kompetencji do realizowania swojej drogi zawodowej w międzynarodowym rynku, kładzie duży nacisk na kreatywność i innowacje. Od 2006 roku Gimnazjum 56 z powodzeniem wykorzystuje e-learning jako formę wspomagania nauczania, zaś od 5 lat prowadzi projekt "Cyberprzestrzeń w innowacyjnym nauczaniu gimnazjalisty", w którym uczniowie mają do dyspozycji na każdej lekcji osobiste netbooki. Szkoła pracuje także z uczniami z wykorzystaniem chmury edukacyjnej.

Adres:
ul. Promyk 4
60-393 Poznań

Bezpieczeństwo

Dzieci podczas wydarzenia będą pod opieką nauczycieli i organizatorów wydarzenia. Nie będą opuszczały terenu szkoły, ani piętra na którym odbędzie się wydarzenie. Każda z grup wiekowych będzie pod opieką własnego opiekuna.

Podczas wydarzenia będzie fotograf, który będzie robił zdjecia do materiałów prasowych. Wzięcie udziału w wydarzeniu wiąże się z akceptacją faktu, że zdjęcia będą opublikowane na tej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

Kontakt

Napisz do nas na devoxx4kidspl@gmail.com, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.