Poznań

27 maj 2017, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Wydarzenie jest skierowane dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Dla każdego z czterech przedziałów wiekowych przygotowana będzie oddzielna ścieżka. Podczas przeprowadzanych warsztatów wykorzystane zostaną zarówno darmowe jak i komercyjne rozwiązania dostępne na polskim rynku lub przez internet.

Miejsce

Zajęcia odbędą się na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytatu im. Adama Mickiewicza na kampusie Morasko.

Plan zajęć

Godzina Grupa A Grupa B
9:00 - 09:30 Rejestracja
9:30 - 10:00
Rozpoczęcie
Aula A
10:00 - 10:45
Lightbot
M. Wiśniewski i M.Sobolewska
Sale: 14 i 15
Kodu
P. Pełka - Giganci Programowania
Sale: 16 i 17
10:45 - 11:00 Przerwa 15-minutowa
11:00 - 11:45
Kodu
P. Pełka - Giganci Programowania
Sale: 16 i 17
Flappybirds
M. Wojtysiak i A. Karolczak
Sale: 14 i 15
11:45 - 12:30 Przerwa na obiad
12:30 - 13:15
Flappybirds
M. Wojtysiak i A. Karolczak
Sale: 14 i 15
Run Marco
E. Ludwiczak, K. Klemm
Sale: 16 i 17
13:15 - 13:30 Przerwa 15-minutowa
13:30 - 14:15
Run Marco
E. Ludwiczak, K. Klemm
Sale: 16 i 17
Lightbot
M. Wiśniewski i M.Sobolewska
Sale: 14 i 15
14:15 - 15:00
Podsumowanie 6+
Aula A
15:30 - 16:15
Zajęcia dodatkowe
Dominika Stempniewicz
Sala 4
Godzina Grupa A Grupa B
9:00 - 09:30 Rejestracja
9:30 - 10:00
Rozpoczęcie
Aula A
10:00 - 10:45
Poskromić roboty!
W. Popek i A. Dudczak
Sala 4
Mistrzowie kodowania
A. Skupień i A. Bobak
Sala 24
10:45 - 11:00 Przerwa 15-minutowa
11:00 - 11:45
Poskromić roboty!
W. Popek i A. Dudczak
Sala 4
Mistrzowie kodowania
A. Skupień i A. Bobak
Sala 24
11:45 - 12:30 Przerwa na obiad
12:30 - 13:15
code.org i Scratch
A. Łukaszewski i B. Suchodolski
Sala 25
Poskromić roboty!
W. Popek i A. Dudczak
Sala 4
13:15 - 13:30 Przerwa 15-minutowa
13:30 - 14:15
code.org i Scratch
A. Łukaszewski i B. Suchodolski
Sala 25
Poskromić roboty!
W. Popek i A. Dudczak
Sala 4
14:15 - 14:30 Przerwa na kanapkę
14:30 - 15:15
Mistrzowie kodowania
A. Skupień i A. Bobak
Sala 24
code.org i Scratch
A. Łukaszewski i B. Suchodolski
Sala 25
15:15 - 15:30 Przerwa 15-minutowa
15:30 - 16:15
Mistrzowie kodowania
A. Skupień i A. Bobak
Sala 24
code.org i Scratch
A. Łukaszewski i B. Suchodolski
Sala 25
16:15 - 16:45
Podsumowanie
Aula A
Godzina Grupa A Grupa B
9:00 - 09:30 Rejestracja
9:30 - 10:00
Rozpoczęcie
Aula A
10:00 - 10:45
micro:bit
K. Potocki i I. Żuchowski
Sala 22
Blender
M. Tomczak i S. Nowak
Sala 23
10:45 - 11:00 Przerwa 15-minutowa
11:00 - 11:45
micro:bit
K. Potocki i I. Żuchowski
Sala 22
Blender
M. Tomczak i S. Nowak
Sala 23
11:45 - 12:00 Przerwa na kanapkę
12:00 - 12:45
Unity
K. Szałkowski i A. Szałkowska
Sala 23
micro:bit
K. Potocki i I. Żuchowski
Sala 22
12:45 - 13:00 Przerwa 15-minutowa
13:00 - 13:45
Unity
K. Szałkowski i A. Szałkowska
Sala 23
micro:bit
K. Potocki i I. Żuchowski
Sala 22
13:45 - 14:30 Przerwa na obiad
14:30 - 15:15
Blender
M. Tomczak i S. Nowak
Sala 22
Unity
K. Szałkowski i A. Szałkowska
Sala 23
15:15 - 15:30 Przerwa 15-minutowa
15:30 - 16:15
Blender
M. Tomczak i S. Nowak
Sala 22
Unity
K. Szałkowski i A. Szałkowska
Sala 23
16:15 - 16:45
Podsumowanie
Aula A
Godzina Grupa A Grupa B
9:00 - 09:30 Rejestracja
9:30 - 10:00
Rozpoczęcie
Aula A
10:00 - 10:45
Dance, dance robot
M. Maj - GO4Robot
Sala D2
Fantastyczne sensorki
M. Bielak i M. Walczak
Sala 18
10:45 - 11:00 Przerwa 15-minutowa
11:00 - 11:45
Dance, dance robot
M. Maj - GO4Robot
Sala D2
Fantastyczne sensorki
M. Bielak i M. Walczak
Sala 18
11:45 - 12:00 Przerwa na kanapkę
12:00 - 12:45
C#
P. Pełka - Giganci Programowania
Sala 20
Dance, dance robot
M. Maj - GO4Robot
Sala D2
12:45 - 13:00 Przerwa 15-minutowa
13:00 - 13:45
C#
P. Pełka - Giganci Programowania
Sala 20
Dance, dance robot
M. Maj - GO4Robot
Sala D2
13:45 - 14:30 Przerwa na obiad
14:30 - 15:15
Fantastyczne sensorki
M. Bielak i M. Walczak
Sala 18
C#
P. Pełka - Giganci Programowania
Sala 20
15:15 - 15:30 Przerwa 15-minutowa
15:30 - 16:15
Fantastyczne sensorki
M. Bielak i M. Walczak
Sala 18
C#
P. Pełka - Giganci Programowania
Sala 20
16:15 - 16:45
Podsumowanie
Aula A
Godzina Grupa A Grupa B
9:00 - 09:30 Rejestracja
9:30 - 10:00
Rozpoczęcie
Aula A
10:00 - 10:45
Co robi Twoje dziecko?
Krystian Zych
Aula A
10:45 - 11:00 Przerwa 15-minutowa
11:00 - 11:45
Bezpieczeństwo w sieci
L. Tasiemski - F-Secure
Aula A
11:45 - 12:00 Przerwa na kanapkę
12:00 - 12:45
Narzędzia do nauki programowania
Milena Piasecka
Aula A
15:30 - 16:15
Pierwsze kroki w programowaniu - gdzie zacząć, żeby się nie zniechęcić?
P. Drożdż
Aula A

Kontakt do organizatorów

W kwestiach organizacyjnych oraz współpracy prosimy o kontakt mailowy pod adresem devoxx4kidspl@gmail.com.

Srebrni sponsorzy

  • Allegro logo
  • Fandom logo

Brązowi sponsorzy

  • Congifide logo
  • Egnyte logo
  • IMPAQ logo
  • Mirantis logo

Partnerzy

  • Coder Dojo logo