Warszawa

15 września 2018, Wydział MIMUW

Wydarzenie jest skierowane dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

Przewidziane zostały 4 kategorie wiekowe: 6+, 8+, 10+, 12+. Każda z kategorii będzie podzielona na 2 poziomy zaawansowania: dzieci, które nie miały styczności z programowaniem oraz te, które już brały udział w Devoxx4Kids lub innych zajęciach z programowania.

Dla każdego z czterech przedziałów wiekowych przygotowanych zostanie parę oddzielnych ścieżek tematycznych m.in. zajęcia z projektowania 3D, Scratch, Robotyki, Minecraft i inne. Warsztaty wykorzystują zarówno darmowe jak i komercyjne rozwiązania dostępne na polskim rynku lub przez Internet.

Udział w konferencji przewidziany jest dla 120 dzieci oraz ich rodziców.

Dla rodziców zostanie utworzony osobny panel tematyczny.

Rejestracja uczestników

Rejestracja uczestników zostanie uruchomiona w połowie sierpnia, zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/devoxx4kidspl/), gdzie informacja pojawi się w pierwszej kolejności.

Zostań partnerem

Konferencja Devoxx4Kids nie mogła by się odbyć, bez wsparcia finansowego i merytorycznego naszych Partnerów. Dzięki firmom zaangażowanych w inicjatywy społeczne, mogliśmy wspólnie wielokrotnie realizować bezpłatne spotkania dla dzieci i wspierać małych odkrywców w ich chęci poznawania maszyn.

Zostań partnerem najbardziej pozytywnej imprezy ze świata IT. Organizujemy zabawę i naukę dla najmłodszych programistów. Jest to szczera i bezinteresowna pomoc dzieciom w stawaniu pierwszych kroków w świecie programowania.

Dodatkowo nasze wydarzenie będziemy reklamowane w całym środowisku branży IT, a także poza nim. Szacujemy zasięg kampanii związanej z organizacją wydarzenia na grupę około kilkudziesięciu tysięcy odbiorców.

Zobacz kto wspierał nas w minionych latach.

Kontakt do organizatorów

W celu zapoznania się z ofertą Partnerską oraz poznania możliwości wsparcia wydarzenia, zapraszamy do kontaktu mailowego: devoxx4kidspl@gmail.com.

Złoty sponsor

Srebrni sponsorzy

  • Decerto logo
  • StepStone logo

Brązowi sponsorzy

  • Impaq logo
  • Hycom logo