Warszawa

15 września 2018, Wydział MIMUW

Wydarzenie jest skierowane dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

Przewidziane zostały 4 kategorie wiekowe: 6+, 8+, 10+, 12+. Każda z kategorii będzie podzielona na 12 osobowe grupy. Wydarzenie przewidzane jest dla dzieci, które nie miały zbyt wiele kontaktu z programowaniem. Oczywiście zapraszamy, wszystkie dzieci jednak poziom zajęć będzie dostosowany dla początkujących adeptów programowania.

Dla każdego z czterech przedziałów wiekowych przygotowanych zostanie parę oddzielnych ścieżek tematycznych m.in. zajęcia z projektowania 3D, Scratch, Robotyki, Minecraft i inne. Warsztaty wykorzystują zarówno darmowe jak i komercyjne rozwiązania dostępne na polskim rynku lub przez Internet.

Udział w konferencji przewidziany jest dla 120 dzieci oraz ich rodziców.

Dla rodziców zostanie utworzony osobny panel tematyczny.

Rejestracja uczestników

Rejestracja uczestników zostanie uruchomiona w połowie sierpnia, zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/devoxx4kidspl/), gdzie informacja pojawi się w pierwszej kolejności.

Często zadawane pytania

Jeżeli masz jakieś pytanie sprawdź proszę tutaj, jeżeli nie ma tam odpowiedzi, zapytaj nas mailem lub przez messengera.

Regulamin edycji warszawskiej

Z regulaminem warszawskiej edycji można się zapoznać tutaj.

Plan zajęć

 

Zatrzegamy sobie prawo zmiany agendy w sytuacjach losowych, dołożymy jednak wszelkich starań aby pozostała ona bez zmian.

Godzina Grupa A Grupa B
9:00 - 9:30 Rejestracja
09:30 - 10:00
Rozpoczęcie
10:00 - 10:45
Cezary Olborski
10:45 - 11:00 Przerwa 15 min
11:00 - 11:45
Cezary Olborski
11:45 - 12:30 Przerwa na obiad
12:30 - 13:15
Mateusz Waś
Lego Mindstorms
Planeta Robotów
13:15 - 13:30 Przerwa 15 min
13:30 - 14:15
Mateusz Waś
Lego Mindstorms
Planeta Robotów
14:15 - 14:30 Przerwa 15 min
14:30 - 15:15
Lego Mindstorms
Planeta Robotów
Mateusz Waś
15:15 - 15:30 Przerwa 15 min
15:30 - 16:15
Lego Mindstorms
Planeta Robotów
Mateusz Waś
16:15 - 16:45 Podsumowanie
Godzina Grupa A Grupa B Grupa C
9:00 - 9:30 Rejestracja
09:30 - 10:00
Rozpoczęcie
10:00 - 10:45
Zaprojektuj przyszłość - czyli co wspólnego mają nowoczesne technologie z jedzeniem?
Katarzyna Matusiak & Designathon Works
Adam Jaśkiewicz
Wioleta Goździk, Piotr Orłowski (Allegro)
10:45 - 11:00 Przerwa 15 min
11:00 - 11:45
Zaprojektuj przyszłość - czyli co wspólnego mają nowoczesne technologie z jedzeniem?
Katarzyna Matusiak & Designathon Works
Adam Jaśkiewicz
Wioleta Goździk, Piotr Orłowski (Allegro)
11:45 - 12:30 Przerwa na obiad
12:30 - 13:15
Adam Jaśkiewicz
Wioleta Goździk, Piotr Orłowski (Allegro)
Rafał Augustyniak & Paweł Piecyk & Karol Grabowski (Allegro)
13:15 - 13:30 Przerwa 15 min
13:30 - 14:15
Rafał Augustyniak & Paweł Piecyk & Karol Grabowski (Allegro)
Wioleta Goździk, Piotr Orłowski (Allegro)
Adam Jaśkiewicz
14:15 - 14:30 Przerwa 15 min
14:30 - 15:15
Wioleta Goździk, Piotr Orłowski (Allegro)
Rafał Augustyniak & Paweł Piecyk & Karol Grabowski (Allegro)
Zaprojektuj przyszłość - czyli co wspólnego mają nowoczesne technologie z jedzeniem?
Katarzyna Matusiak & Designathon Works
15:15 - 15:30 Przerwa 15 min
15:30 - 16:15
Wioleta Goździk, Piotr Orłowski (Allegro)
Rafał Augustyniak & Paweł Piecyk & Karol Grabowski (Allegro)
Zaprojektuj przyszłość - czyli co wspólnego mają nowoczesne technologie z jedzeniem?
Katarzyna Matusiak & Designathon Works
16:15 - 16:45 Podsumowanie
Godzina Grupa A Grupa B Grupa C
9:00 - 9:30 Rejestracja
09:30 - 10:00
Rozpoczęcie
10:00 - 10:45
Kamil Czopek (Mobica)
Urszula Machowska (Skri)
Agata Skamruk & Łukasz Posadowski
10:45 - 11:00 Przerwa 15 min
11:00 - 11:45
Kamil Czopek (Mobica)
Urszula Machowska (Skriware)
Agata Skamruk & Łukasz Posadowski
11:45 - 12:00 Przerwa 15 min
12:00 - 12:45
Kamil Czopek (Mobica)
Urszula Machowska (Skriware)
12:45 - 13:00 Przerwa 15 min
13:00 - 13:45
Kamil Czopek (Mobica)
Urszula Machowska (Skriware)
13:45 - 14:30 Przerwa na obiad
14:30 - 15:15
Urszula Machowska (Skriware)
(Wow School)
15:15 - 15:30 Przerwa 15 min
15:30 - 16:15
Urszula Machowska (Skriware)
(Wow School)
16:15 - 16:45 Podsumowanie
Godzina Grupa A Grupa B
9:00 - 9:30 Rejestracja
09:30 - 10:00
Rozpoczęcie
10:00 - 10:45
Minecraft
(Giganci Programowania)
Konrad Jagciak (Matplaneta)
10:45 - 11:00 Przerwa 15 min
11:00 - 11:45
Minecraft
(Giganci Programowania)
Konrad Jagciak (Matplaneta)
11:45 - 12:00 Przerwa 15 min
12:00 - 12:45
Lego Mindstorms
(Planeta robotów)
Minecraft
(Giganci Programowania)
12:45 - 13:00 Przerwa 15 min
13:00 - 13:45
Lego Mindstorms
(Planeta robotów)
Minecraft
(Giganci Programowania)
13:45 - 14:30 Przerwa na obiad
14:30 - 15:15
Konrad Jagciak (Matplaneta)
Lego Mindstorms
(Planeta Robotów)
15:15 - 15:30 Przerwa 15 min
15:30 - 16:15
Konrad Jagciak (Matplaneta)
Lego Mindstorms
(Planeta Robotów)
16:15 - 16:45 Podsumowanie
Godzina Grupa A
9:00 - 9:30 Rejestracja
09:30 - 10:00
Rozpoczęcie
10:00 - 10:45
Panel dyskusyjny
10:45 - 11:00 Przerwa 15 min
11:00 - 11:45
TBD
11:45 - 12:30 Przerwa na obiad
12:30 - 13:15
Bezpieczeństwo w sieci
Agnieszka Kaniewska (Safekiddo)
13:15 - 13:30 Przerwa 15 min
13:30 - 14:15
Programowanie dziecinie proste
Agnieszka Lipska
14:15 - 14:30 Przerwa 15 min
14:30 - 15:15
Programowanie rąk nie brudzi
(Wow School)
15:15 - 15:30 Przerwa 15 min
15:30 - 16:15
Mity pracy zdalnej
(Crossover)
16:15 - 16:45 Podsumowanie

Kontakt do organizatorów

W celu zapoznania się z ofertą Partnerską oraz poznania możliwości wsparcia wydarzenia, zapraszamy do kontaktu mailowego: devoxx4kidspl@gmail.com.

Złoty sponsor

Srebrni sponsorzy

  • Decerto logo
  • StepStone logo
  • Hycom logo
  • Circle K logo

Brązowi sponsorzy

  • Impaq logo
  • TouK logo
  • Crossover logo

Partnerzy

  • CoderDojo logo
  • SoftwareMill logo